Drabiny - sprzedaż - wynajem

W naszej ofercie posiadamy Drabiny od profesjonalistów dla profesjonalistów.
W naszym asortymencie znajdują się również drabiny ze stopniami i szczeblami, przeznaczone do użytku profesjonalnego, w zakładach pracy i w przemyśle.
Stopień po stopniu - szczebel po szczeblu - drabina po drabinie - Państwa droga do bezpieczeństwa i jakości.

Profesjonalne drabiny / schodki składane

Tym ambitnym programem dla użytkowników z wysokimi wymaganiami z branży prywatnej i profesjonalnej oferujemy Państwu drabiny i schodki składane dopasowane do każdego rodzaju pracy… 

Drabiny dachowe kominiarskie

Dostępne jako drabiny aluminiowe, drewniane lub łączące aluminium z drewnem. Podczas montażu można drabinę dachową zamocować na powierzchni dachu za pomocą pałąka przerzucanego przez kalenicę, bez stosowania haków. Drabiny tego typu wolno stosować przy nachyleniu dachu do 75 stopni

Drabiny regałowe

Nasza oferta drabin regałowych obejmuje wszystkie zakresy zastosowania, dzięki niej każdy regał będzie szybko, bezpiecznie i komfortowo dostępny. Duży wybór akcesoriów pozwoli na indywidualne dopasowanie drabiny do Państwa potrzeb.

Drabiny specjalne

Oferujemy Państwu szeroką paletę drabin do zastosowań specjalnych. Te drabiny zostały specjalnie przystosowane do specyficznych potrzeb poszczególnych zawodów i zapewniają przy wysokiej funkcjonalności maksimum bezpieczeństwa oraz długi okres użytkowania drabiny. Na dachu, przy fasadzie budynku lub na maszcie – nasze drabiny do zastosowań specjalnych zapewniają bezpieczeństwo.

Drabiny mocowane na stałe

Zakres stosowania drabin pionowych: Bezpieczne wejście na budynki, duże maszyny i regały przy pracach remontowo-konserwacyjnych i inspekcjach. Bezpieczna droga ucieczki z budynków w razie pożaru lub innych krytycznych sytuacji.

Wszystkie typy drabin posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Zapewniają pełne bezpieczeństwo osobom na nich pracującym.

zapytaj o cene